Řidič-převozy vozidel v areálu společnosti

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Auto – moto, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Kraj: Středočeský,
Město: Kolín
Hledáme:Muže i ženy

Získejte novou práci ve stabilní společnosti ještě dnes.

Stačí Vám jen řidičský průkaz.

POPIS POZICE

Operátor parkoviště – řidič manipulant

Náplň práce :

řízení a parkování vozidel v areálu společnosti

Požadujeme pouze řidičský průkaz skupiny B a ochotu učit se.

NABÍZÍME

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a dobré platové ohodnocení.

22 250 Kč/měsíc, bonus 3000 Kč/měsíc již od začátku pracovního poměru.

Příspěvky na stravování – stravenky 100 Kč.

Pracoviště v Kolíně Ovčáry.

Nástup dle domluvy.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat pro více informací. Kontakt: Alena Chocholatá 777 806 412.

Adresa kanceláře: Manpower, Karlovo náměstí 75, Kolín. Mezi radnicí a prodejnou Baťa.

Těšíme se na spolupráci.

KONTAKT

Alena Chocholatá
[email protected]
+420 777 806 412