Obchodně technický zástupce (strojírenství) pro jižní Čechy

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod, Výroba a vývoj,
Kraj: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Hledáme Obchodně technického zástupce pro společnost dodávající nástroje a nářadí v bezkonkurenční kvalitě a dodávající komplexní servis nejen pro strojírenský průmysl.

POPIS POZICE

– Pravidelný kontakt se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí

– Obchodně – technické poradenství, vyřizování zákaznických požadavků (prodej, servis)

– Zajištění pravidelného svozu nástrojů pro servis od zákazníků

– Aktivní práce s moderními IT nástroji (E-SHOP, emailový marketing)

– Pravidelné reporty

– Velmi dobré předešlé obchodní zkušenosti a vyjednávací schopnosti

– Schopnost naslouchat požadavkům zákazníků

– Technické myšlení

– Časová flexibilita

– Spolehlivost

– Ochota se učit a zdokonalovat

NABÍZÍME

– Zázemí rodinné firmy pohybující se na trhu téměř 30 let

– Lidský přístup, díky kterému je firma spolehlivým partnerem pro české i zahraniční společnosti

– Práci s produkty špičkové kvality a technologie

– Portfolio již aktivních zákazníků v regionu

– Administrativní, technickou i obchodní podporu

– Fixní plat 20 000 – 25 000 Kč plus provize z prodeje

– Služební automobil (možnost i k soukromým účelům)

– Možnost organizovat si svou práci podle sebe

– 20 dní dovolené

– Slevy na nástroje a nářadí pro vlastní potřeby

KONTAKT

Marie Valentová
[email protected]
+420 727 924 395