Obchodní zástupce (technický produkt)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Kraj: Moravskoslezský,
Město: Chuchelná

Máte zkušenosti v oblasti obchodu a akvizice je činnost, která Vás baví? Chtěli byste zúročit své zkušenosti a postavit se nové výzvě? Pak by Vás mohla zaujmout pozice Obchodního zástupce, kterou aktuálně obsazujeme pro našeho klienta, který se zabývá především výrobou forem a plastových výlisků.

POPIS POZICE

Na jakou pracovní náplň se můžete těšit?
vyhledávání nových obchodních příležitostí jak v ČR, tak v zahraničí
– rozvoj spolupráce se stávajícími klienty
– zpracování obchodní a cenové nabídky
– konzultace řešení s klienty, identifikace jejich potřeb

PROFIL KANDIDÁTA

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á:
– má technické vzdělání
– je zkušený obchodník s tahem na branku
– se nezalekne jednání v anglickém jazyce
– je časově flexibilní
– má ŘP sk. B

NABÍZÍME

Za Vaši práci nabízíme:
– práci ve společnosti, která se chce posouvat kupředu a je otevřena novým myšlenkám
– týden dovolené navíc
– kvartální bonusy
– flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 8. do 14. hodin
– dotované stravování
– příspěvek do Cafetérie
– příspěvek na penzijní připojištění

Pokud Vás pozice zaujala, budeme se těšit na Váš životopis!

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275