Obchodní manažer – POP/POS média

Typ úvazku: Plný úvazek, IČO/Živnost,
Obor: Obchod,
Kraj: celá ČR,
Město: Brno

Pro jednoho z předních českých výrobců POS médií, který zaručuje komplexní služby v olasti podpory prodeje a designu v obchodech pro nadnárodní společnosti, hledáme key account managera s vášní pro obchod i pro design.

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce?

  • Především aktivní podpora stávajících zákazníků
  • Získávání nových zákazníků
  • Zajištění plnění plánovaných cílů
  • Realizace a koordinace projektů s českými i zahraničními zákazníky
  • Tvorba cenových nabídek (společně se zákazníkem a obchodním ředitelem)
  • Monitoring konkurence

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně obchodního směru
  • Zkušenost s komunikací se zákazníky
  • Zkušenost z oblasti reklamy – podmínkou
  • jazyky jsou vítány – především němčina a angličtina
  • odolnost vůči stresu
  • ambiciózní extrovertní povaha

NABÍZÍME

A co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práce pro známé zákazníky a značky po celém světě
  • Důkladné zaškolení v terénu
  • Přátelský kolektiv
  • Výjimečnou odměnu ve formě základní mzdy a bonusů
  • Nástup možný ihned
  • HPP/IČO
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Telefon + počítač
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Penzijní připojištění v hodnotě 500,-Kč za měsíc
  • Příspěvek na dovolenou v hodnotě 5000,- Kč za rok
  • 5 týdnů dovolené

Oslovila Vás tato výzva? Tak neváhejte a zašlete mi Váš strukturovaný životopis v českém jazyce prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT“ nebo přímo na e-mail: [email protected]. Budu se těšit na Váš kontakt!

KONTAKT

Sára Nechutová
[email protected]
+420 773 769 208