Pravidelná brigáda, 180,-Kč/hod

Typ úvazku: Plný úvazek, Brigáda,
Obor: Manuální práce, Výroba a vývoj,
Kraj: Středočeský,
Město: Kolín
Hledáme:Muže i ženy

Společnost se zabývá výrobou elektrických rozvaděčů.
Více volných míst.
Pracoviště: Kolín  (nejedná se o průmyslovou zónu)
* dobrá dopravní dostupnost
Nástup možný ihned/dle domluvy.

POPIS POZICE

  • práce ve výrobě: montáž drobných dílků – plast a kov
  • podrobnější vysvětlení:
    • manuální práce při výrobě rozvaděčů a elektrotechnických podsestav pro aplikace
      (využití v oblasti dopravní, stavební techniky, chladírenského průmyslu a klimatizací)

Zkušenosti z výroby, nebo montáží drobných součástek velkou výhodou.
Šikovné pracovníky zaškolíme.

PROFIL KANDIDÁTA

  • věk min. 18 let
  • ochota pracovat na odpolední směnu (14:00 – 22:00 hod), PONDĚLÍ – PÁTEK
  • při zácviku je zapotřebí chodit i některé dny na ranní (06:00 – 14:15 hod), dle domluvy
  • pravidelná docházka

* svým charakterem práce spíše vhodnější pro ženy

NABÍZÍME

  • 180,- Kč/h
  • dlouhodobá spolupráce
  • přátelský kolektiv
  • jistota pravidelného výplatního termínu

Ozvěte se pomocí odpovědního tlačítka nebo na uvedené kontakty.

KONTAKT

Michaela Jírová
[email protected]
+420 602 396 618