IT konzultant (junior)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, IT konzultace,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Technická společnost s rodinnou atmosférou a neformálním přátelským prostředím hledá do svého týmu technicky orientovaného parťáka, který bude komunikovat s českými i zahraničními zákazníky v oblasti datových center, monitorovacích a napájecích systémů. Pokud ještě nemáte s danou oblastí zkušenosti, nevadí, rádi Vás vše naučíme. Pracoviště v Praze – skvělá dostupnost z metra.

POPIS POZICE

  • návrh vhodného řešení na základě poptávky od zákazníka
  • komunikace se zákazníkem ohledně vybraného řešení
  • příprava nabídky zákazníkovi včetně kalkulace cen
  • úzká spolupráce s obchodními zástupci (poskytování technické podpory)
  • práce v informačním systému KARAT

  • vzdělání či praxe technického směru (ideálně elektrotechnika či informační technologie)
  • pokročilá znalost angličtiny (denní komunikace)
  • aktivní řidič
  • výhodou Vám bude praxe v IT nebo znalost CAD programů

NABÍZÍME

  • mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • služební cesty do zahraničí
  • kanceláře v blízkosti metra
  • neformální pracovní atmosféra
  • odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis a motivační dopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

KONTAKT

Andrea Laganová
[email protected]
+420 728 275 980