Hledáme šikovné operátory do výroby – nástup ihned do kmene

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Kraj: Jihomoravský,
Město: Žabčice

Hledáte stabilní práci kousek za humny, kde funguje rodinná atmosféra a lidský přístup k zaměstnancům? Jste technický typ, ve výrobě máte zkušenosti a v ideálním případě jste pracoval i na výrobní lince? Můžete pracovat na 12-hodinové směny? Tak na nic nečekejte a získejte lepší práci.

POPIS POZICE

V práci budete:

-Obsluhovat a seřizovat výrobní linku.

-Provádět základní kontrolu kvality.

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

-Předchozí zkušeností ve výrobě (ideálně na výrobní lince).

-Dobrý zdravotní stav a spolehlivost.

-Ochotu pracovat na 12-hodinové směny.

NABÍZÍME

Za práci Vám nabízíme:

-Dobrou mzdu dle zkušeností a bonusy k tomu.

-Stravenky 130 Kč plně hrazené zaměstnavatelem.

-Pololetní a vánoční odměny.

-Flexi pass 300 Kč měsíčně.

-2 dny zdravotního volna navíc.

-Příspěvek na penzijní připojištění.

-Další školení a kariérní růst.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo volejte na 703 865 343. Těšíme se na Vás!

KONTAKT

Tomáš Sirý
[email protected]
+420 703 865 343