Servis a diagnostika základních desek – nástupní bonus 20 000 Kč

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Kraj: Jihomoravský,
Město: Brno

Hledáte fajn změnu, stabilitu a práci v moderní firmě? Umíte dělat diagnostiku základních desek a servis na mobilních telefonech? Chcete firmu, ve které pojem kariérní růst není jen prázdná fráze? Tak se nám ozvěte a získejte dobré zaměstnání.

POPIS POZICE

Co Vás v práci čeká?

-Diagnostika mobilních telefonů.

-Servis a výměna komponentů HW.

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

-Zkušenosti s diagnostikou mobilních telefonů a základních desek.

-Spolehlivost.

-Alespoň základní angličtinu.

NABÍZÍME

Co Vám nabídneme:

-práci na ranní směnu

-pěknou mzdu dle zkušeností

-nástupní bonus 20 000 Kč

-čtvrtletní bonusy

-týden dovolené navíc

-stravenky

-sportovní benefity

-jazykové kurzy

-další benefity

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Myslíš si, že jde o práci přesně pro Vás? Chcete se o nabídce dozvědět více? Tak volejte a posílejte životopis! Těšíme se na Vás.

KONTAKT

Tomáš Sirý
[email protected]
+420 703 865 343