Mzdová/ý účetní (s možností využívat home office až 3x týdně!)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Kraj: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Do prostředí úspěšné mezinárodní společnosti hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Mzdová/ý účetní. Pokud máte zkušenosti se zpracováváním mzdové agendy a rádi byste pracovali v moderním prostředí, obklopeni fajn kolegy a navíc měli možnost využívat celou řadu skvělých benefitů, pak se budeme těšit na Váš životopis.

POPIS POZICE

Vaší náplní práce bude:
– zpracování mezd a související agendy
– komunikovat se státními inistutucemi
– evidovat a provádět srážky ze mzdy na exekuce zaměstnanců
– zajišťovat podklady pro roční zúčtování daní zaměstnanců
– zpracovávat reporty a podílet se na kontrolách

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/ VŠ vzdělání
– praxe na obdobné pozici
– znalost AJ na komunikativní úrovni – výhodou
– znalost práce na PC

NABÍZÍME

– týden dovolené navíc
– flexibilní pracovní doba
– možnost pracovat z domova až 3 dny v týdnu
– firemní mateřská školka
– příspěvek do Cafetérie
– stravenky
– příspěvek na penzijní připjištění

KONTAKT

Dominika Hlavová
[email protected]
+420 703 865 275