HR ADMIN PODPORA V MANPOWERGROUP (VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Rád/a bys nahlédl/a do světa HR, ale nevíš, kde začít? Pojď pracovat k nám!

Nabízíme ti pracovní příležitost u nás v ManpowerGroup, a to přímo na centrále v Praze – na Florenci.

Naše oddělení, které se stará o administrativu spojenou s HR (přípravu podkladů pro mzdy či správu pracovně-právních dokumentů) hledá nového kolegu/novou kolegyni do svého týmu!

POPIS POZICE

Pracovní náplň:

Jako HR PODPORA budeš součástí SSC oddělení, které řeší HR administrativu zaměstnanců, kteří pracují u našich klientů, tj. agenturních zaměstnanců ManpowerGroup. V rámci této pozice proto budeš odpovědný/á za:

  • zpracování podkladů pro mzdy agenturních zaměstnanců,
  • zpracování docházky agenturních zaměstnanců,
  • přípravu podkladů pro fakturaci & vystavování faktur,
  • správu pracovně-právních dokumentů,
  • komunikaci a spolupráci s kolegy z Prahy, ale i jiných českých poboček,
  • práci s interními systémy a kontrolu údajů v nich.

PROFIL KANDIDÁTA

Tvůj profil:

  • Bylo by fajn, kdybys měl/a zkušenosti z podobné pozice, ale určitě to není podmínka. Rádi ti otevřeme dveře do HR světa a zaškolíme tě.
  • Ovládáš MS Office (zejména Excel) na běžné uživatelské úrovni.
  • Baví tě administrativa a nevadí ti občas rutinní práce. Tato pozice je čistě administrativní a hodně času strávíš prací v Excelu.
  • Jsi odpovědný, samostatný a detailně-orientovaný člověk, kterému nedělá problém flexibilita.

NABÍZÍME

Na co se můžeš těšit?

  • HPP, plný/zkrácený úvazek (vše je na dohodě)
  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Nástup ideálně ihned
  • Flexibilní pracovní dobu (1. týden v měsíci budeš mít více práce kvůli uzávěrkám, ale následně to je už klidné a nadpracované hodiny z 1. týdne si můžeš vybírat po zbytek měsíce – vezmeš si volno nebo strávíš méně hodin v práci – je to jen na Tobě)
  • Home office
  • Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Cafeterii
  • Multisport Card
  • Kurzy AJ
  • Kávu, čaj na pracovišti
  • Když to situace dovolí, tak i firemní akce
  • Kanceláře přímo v centru Prahy – na Florenci

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@manpower.cz
+420 733 165 052