UČETNÍ – bez cizího jazyka

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Kraj: Liberecký,
Město: Liberec

Hledáme zkušenou účetní pro českou firmu rodinného charakteru!

POPIS POZICE

  • Běžná účetní agenda, včetně přípravy podkladů pro DPH
  • Kontrola správnosti zpracování účetních operací, daňových přiznání, povinných hlášení a statistik
  • Inventarizace účtů, časové rozlišení, odpisy, dohadné položky
  • Příprava podkladů pro audit
  • Zodpovědnost za sestavení konsolidovaných účetních závěrek
  • Tvorba pravidelných měsíčních reportů
  • Komunikace a spolupráce s daňovými poradci, finančním úřadem a auditory

PROFIL KANDIDÁTA

  • Dlouhodobá praxe na pozici účetní
  • Znalost daňových zákonů a předpisů
  • Znalost účetního programu DUEL výhodou
  • Zkušenosti s účtováním maloobchodu výhodou
  • Samostatnost a pečlivost

NABÍZÍME

  • Práce v české firmě rodinného charakteru
  • Motivační finanční ohodnocení včetně variabilní složky mzdy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost Home Office
  • Firemní notebook a telefon
  • Vzdělávací program
  • Příspěvky na stravování

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi Vaše CV přes odpovědní formulář.

KONTAKT

Michaela Horčičková
michaela.horcickova@manpower.cz
+420 727 846 106