HLAVNÍ ÚČETNÍ | JESENICKO

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Kraj: Olomoucký, Moravskoslezský,
Město: Bruntál

Nově hledáme kandidátku/kandidáta na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ do stabilní a tradiční společnosti. Uvítáme komplexní zkušenosti z účetnictví a daní, velkou výhodou bude zkušenost ze státní sféry. Těšit se můžete na řadu benefitů – např. penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvky na rekreaci, sport, kultutu apod.

POPIS POZICE

  • Vedení finanční účtárny a hlavní pokladny
  • Metodika a vedení týmu (2 účetní)
  • Formální a početní kontrola dokladů
  • Sledování stavů účtů a účetních operací
  • Tvorba dílčích a souhrnných rozborů
  • Kontrola pohledávek a závazků
  • Podílení se na inventarizaci – předseda hlavní inventarizační komise
  • Zastupování finančního manažera v plném rozsahu

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví a DPH
  • Znalost přísl. předpisů a práce s PC
  • Komunikační schopnosti, asertivita
  • Ochota učit se
  • Samostatnost
  • Flexibilita, empatie, odolnost proti stresu

NABÍZÍME

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
  • Smluvní mzdu a kvartání odměny
  • Možnost odborného rozvoje a vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 kč měsíčně
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na rekreaci a tělovýchovu až 9.000 Kč
  • Firemní společensko-kulturní akce

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274