Back office pro Skandinávii (norský, finský nebo švédský jazyk podmínkou)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Zákaznický servis,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Můj klient, celosvětově známý výrobce foto/audio/video zařízení, hledá novou posilu do Back office týmu s norským, finským nebo švédským jazykem & anglickým jazykem. Zmíněný tým je hodně stabilní. Dámy, které v současnosti zastřešují back office, pracují ve firmě cca 15 let! Mimo stability Vám firma nabídne maximální flexibilitu, home office, denní využití FJ & AJ a mnoho, mnoho benefitů k tomu…

POPIS POZICE

Pracovní náplň pozice:

  • Administrativní podpora obchodního oddělení
  • Denní komunikace s firemními zákazníky ze Skandinávie
  • Správa objednávek
  • Kontrola cen
  • Řešení problémů, zpracování reklamací
  • Příprava kompenzačních plateb, dobropisů
  • Správa smluv
  • Fakturace

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

  • Máte zkušenosti z administrativy nebo zákaznického servisu
  • Umíte anglicky a domluvíte se jedním z výše zmíněných jazyků
  • Ovládáte MS Office na běžné uživatelské úrovni, ideálně i SAP (výhodou, nikoliv podmínkou)

NABÍZÍME

Můžete se těšit na:

  • HPP na dobu neurčitou
  • Nástup dle Vašich možností
  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • 28 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu (5300 Kč ročně)
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní jídelnu se saláty a pitím zdarma
  • Jazykové kurzy
  • Dotované masáže, fitness nebo relaxační místnost v budově firmy
  • Firemní akcie (pokud to situace dovolí)
  • Slevy při koupi firemních produktů (nebo si je můžete půjčit zdarma)
  • Kancelář na Praze 6

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@manpower.cz
+420 733 165 052