Obchodní zástupce – spolupráce na IČO

Typ úvazku: IČO/Živnost,
Obor: Obchod,
Kraj: Olomoucký,

Do rozrůstajícího týmu obchodníh zástupců, zejména pro oblast energetiky, v současné době hledám zkušeného člověka z obchodu, který se bude pohybovat v soukromém a státním sektoru.

POPIS POZICE

O čem je práce u nás?

  • Zejména o aktivním vyhledávání a oslovování nových klientů
  • Péči o stávající klienty – 80% opětovného zasmluvnění
  • Reportování činností, účasti na poradách a školeních

PROFIL KANDIDÁTA

Ráda se setkám se zkušeným obchodním zástupcem, který

  • má maturitní vysvědčení
  • umí si poradit v terénu
  • má zkušenosti s obchodem
  • bude akceptovat občasnou návštěvu Ostravské pobočky (cca 1x za 14 dní)

NABÍZÍME

Proč to zkusit s námi?

  • Vaši klienti Vás budou mít rádi, protože jim budete pomáhat – ukážete obcím i firmám, jak ušetřit čas i peníze
  • S námi získáte nadstandardní finanční ohodnocení a garantovanou dopředu vyplacenou odměnu v 1. měsíci v min.výši 25.000 Kč
  • Vybavíme Vás notebookem, mobilním telefonem, a navíc máme jako bonus  autoprogram
  • K dispozici Vám bude kompletní back-office se zákaznickou podporou
  • Možnost rozvoje obchodních a komunikačních dovedností díky pravidelným školením je u nás samozřejmostí

Pokud máte zkušenost s obchodem v jiné oblasti než na poli energetiky, rozhodně nezoufejte! Dejte nám o sobě vědět, pozornost věnujeme všem životopisům a odpovídáme na ně.

KONTAKT

Lucie Šulejová
[email protected]
+420 703 865 348