Administrativní výpomoc v logistice, vhodné pro absolventy

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Jste pečlivá/ý, ovládáte práci na PC a hledáte změnu? Nebo jste čerstvým absolventem a hledáte své první pracovní uplatnění?

Pro výrobní společnost hledáme šikovnou a pečlivou administrativní podporu!

POPIS POZICE

práce s počítačem

práce s dodacími listy

archivace

zakládání a další pomocné práce

PROFIL KANDIDÁTA

předchozí zkušenosti v administrativě

znalost práce na PC (Excel, SAP výhodou, MS Outlook)

NABÍZÍME

Mzda od 22.000 Kč/měs. (podle zkušeností)

Kolektivní prémie

13. mzda

25 dní dovolené

4 dny sick days

příspěvek na stravování

KONTAKT

Zdeněk Diviš
[email protected]
+420 727 846 278