Pracovník telemarketingu (malá firma, žádný open space)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Marketingová komunikace a PR, Obchod,
Kraj: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Pro menší Českobudějovickou pobočku stabilní firmy nabízející softwarové technologie hledáme kandidáta/ku na pozici Pracovníka telemarketingu.

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání? Váš mluvený projev je na vysoké úrovni a jste otevřen/a možnostem proniknout do informačních technologií? Dejte nám o sobě vědět!

POPIS POZICE

– Telefonické oslovování potenciální zákazníků

– Práce s interní databází firemního portfolia

– Spolupráce v rámci obchodního oddělení

– Samostatná organizace a případná účast na školeních a akcích

– Průzkum trhu a sledování trendů v oboru

PROFIL KANDIDÁTA

– Středoškolské vzdělání

– Zkušenosti s telemarketingem / prodejem výhodou

– Velmi dobrá znalost práce s počítačem (MS Office) a s internetem

– Velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost a samostatnost

– Znalost AJ výhodou

– Výhodou bude pozitivní vztah k informačním technologiím

– ŘP sk. B

– Ochotu učit se nové věci

NABÍZÍME

– Zajímavou, různorodou a tvůrčí práci na samostatné pozici (žádný open space velké firmy)

– Dlouhodobou spolupráci

– Fixní plat + možnost bonusů z prodeje

– 5 týdnů dovolené

– Flexibilní začátek a konec pracovní doby

– Příspěvek na stravování

– Příspěvek na životní připojištění

– Benefitní program Sodexo

– Pracovní poměr na dobu neurčitou po zapracování

– Nástup možný ihned nebo dle dohody

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395