Hlavní účetní (Opavsko)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Kraj: Moravskoslezský,
Město: Opava

Pro mezinárodní společnost na Opavsku hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Hlavní účetní
Pokud máte zkušenosti s vedením účetnictví pro mezinárodní společnost a rádi byste pracovali pro atraktivního zaměstnavatele se stabilním pracovním zázemím, pak budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.

POPIS POZICE

Na pozici Hlavní účetní budete především:
– zodpovídat za správnost vedení účetnictví společnosti a za zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
-provádět účetní operace související s měsíční účetní závěrkou (dohadné položky, opravné položky, časové rozlišení, rezervy, inventarizace účtů)
-tvořit metodické pokyny k účtování
-přípravovat podklady pro audit a organizovat ho, komunikovat s auditory a daňovými poradci a/nebo finančním úřadem
-spolupracovat na přípravě daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání nejlépe ekonomického směru
– komunikativní znalost AJ (občasné meetingy)
– praxe na pozici Senior účetní nebo Hlavní účetní v mezinárodní společnosti
– velmi dobrá znalost účetnictví dle ČÚS, znalost reportingu dle IFRS výhodou
– orientace v daňové problematice(DPH,DPPO)
– zkušenost s prací v SAPU
– pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce,)

NABÍZÍME

– atraktivní mzdové ohodnocení vč. prémií
– pravidelný měsíční bonus
– týden dovolené navíc
– 13. plat
– stravenky
– Cafetérie
– příspěvek na penzijní připojištěn

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275