ManpowerGroup

Operátor výroby s náborovým příspěvkem 15.000Kč!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Kraj: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Pojďte s námi vyrábět brzdové destičky. Staňte se součástí našeho kolektivu zaměstnanců s přátelskou atmosférou, díky kterým Vás bude práce u nás bavit. Po celou dobu zaškolení Vám bude k dispozici Váš osobní kouč.

POPIS POZICE

Práce ve skladu s VZV:

– hlavní pracovní náplní je řízení VZV, nebo RETRÁKU

– práce se scanerem

Finální montáž:

– obsluha výrobních strojů

– lepení a balení brzdových destiček

– konečná kontrola výrobků

PROFIL KANDIDÁTA

– máte minimálně středoškolské vzdělání s výučním listem

– požadujeme předchozí praxi z podobné výroby

– nevadí Vám pracovat v třísměnném i nepřetržitém provozu

– máte dobrý zdravotní stav

– pro práci na VZV je nutno vlastnit platný průkaz W1

NABÍZÍME

– Náborový příspěvek 15.000Kč

– měsíční mzda 19.000Kč – 22.000Kč

– výkonnostní bonus až 3.000Kč měsíčně

– dotované stravování ve firemní kantýně

– týden dovolené navíc

– práce na HPP

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopisna email: jan.martinek@manpower.cz, nebo volejte na tel. 607059608 a my Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.

KONTAKT

Jan Martinek
jan.martinek@manpower.cz