Skladník na 2 nebo 3 směny – Jablonec nad Nisou!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Kraj: Liberecký,
Město: Jablonec nad Nisou

Hledáte práci v Jablonci nad Nisou? Máte zkušenosti ze skladu?

(Ne)platné VZV?

Pak by Vás tato pracovní nabídka mohla zajímat 🙂

POPIS POZICE

Hlavní pracovní náplní budou nakládky a vykládky kamionů a zaskladňování / vyskladňování zboží.

– praxe ve skladu a s manipulační technikou (propadlé VZV obnovíme)

– zkušenost se čtečkou čárových kódů

– ochota pracovat ve směnném provozu (2 nebo 3 směny)

NABÍZÍME

– nástup přímo do kmene společnosti

– motivující nástupní mzdu a postupné navyšování mzdy

– 25 dní dovolené

– 13. a 14. plat

– stravenky ve výši 100 Kč za jednu směnu

– příplatek za odpracované roky

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Pošlete mi svůj životopis a já se Vám ozvu s dalšími detaily. 🙂

KONTAKT

Kateřina Gold
[email protected]
+420 602 692 089