ManpowerGroup

Skladník s VZV, 170,- Kč/hod!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Kraj: Hlavní město Praha,

Hledáme ty nejlepší skladníky s VZV pro našeho významného klienta!

Máš zkušenost s VZV a bydlíš na Praze Východ?

Hledáš dlouhodobé zaměstnání a můžeš nastoupit ihned?

Tak jsi náš člověk! Pošli nám svůj životopis a my se již o vše postaráme!

POPIS POZICE

– obsluha VZV

– vykládka kamionů

– zaskladnění zboží a další práce dle pokynů nadřízeného

Prioritou je abys uměl jezdit na VZV, všechno ostatní tě rádi naučíme!

Ochota pracovat na 2 směnný provoz (6-14 hod, 14-22 hod).

NABÍZÍME

– dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr

– mzda: 170,- Kč / hod

– čtvrtletní bonusy až 7 500,- Kč

– každý den příspěvek na stravování 100,- Kč a příspěvek na dopravu 25,- Kč

– postupný nárůst dovolené, po dvou letech nárok na 25 dní dovolené

– lokalita: Praha – Jirny

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339