Administrativní podpora (m/ž) – Správa servisních smluv

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa,
Kraj: Hlavní město Praha,
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Pro auto-moto firmu (výrobce a prodejce kamionů), která poskytuje svým klientům servis vozidel, hledám nového kolegu/novou kolegyni na pozici Administrativní podpora. Jako administrativní podpora se stanete součástí menšího servisního oddělení a budete mít na starosti správu servisních smluv.

Co budete mít na starosti?

  • Přípravu, kontrolu, archivaci servisních smluv
  • Přípravu kalkulací, nabídek
  • Spolupráci s kolegy ze servisního a obchodního oddělení
  • Komunikaci s centrálou v zahraničí

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

  • Máte zkušenosti z oblasti administrativy
  • Vaše angličtina je na pokročilé úrovni kvůli komunikaci s centrálou v zahraničí
  • Ovládáte MS Office – zejména MS Excel
  • Jste přátelská a pozitivně naladěná osoba, kterou baví administrativa

NABÍZÍME

Na co se můžete těšit?

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti, která si váží work-life balance
  • Přátelské a pohodové kolegy
  • Nástup ideálně ihned, příp. dle domluvy
  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterii
  • SIM kartu – výhodně
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • OMV & SHELL karty – výhodně
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Firemní akce (jakmile to situace dovolí)
  • Lekce AJ
  • Multisport Card
  • Lokalita: Praha – Čestlice

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@manpower.cz
+420 733 165 052