´
Bohemia Direct

Obchodní zástupce – Ústecký kraj

Typ úvazku: IČO/Živnost,
Obor: Obchod,
Kraj: Ústecký,
Město: Chomutov
Hledáme:Muže i ženy

Staňte se novým členem našeho obchodního týmu. Právě teď hledáme obchodní zástupce v Ústeckém kraji. Pokud máte obchodního ducha a chcete pracovat pro jedničku na trhu v oblasti energií, tak hledáme právě vás!  

POPIS POZICE

Jako obchodní zástupce zapomeňte na navolávání schůzek a ježdění po celé republice. Schůzky vám navolají kolegové z call centra a vy se budete moci soustředit pouze na obchod se zákazníky v lokalitě vašeho bydliště. 

Obsazujeme tyto lokality: Chomutov a Most

PROFIL KANDIDÁTA

  • Obchodní duch, reprezentativní vystupování a výborná komunikace je základ. 
  • Zkušenost na této pozici je podmínkou.
  • Dále by vám neměl chybět řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil a čistý trestní rejstřík.

 Už podnikáte? Pokud nezastupujete jinou energetickou společnost, tak v tom není problém. 

NABÍZÍME

Co Vás u nás čeká?

Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 80 000 Kč/měs.) Vám nabízíme také plnou podporu, díky které se můžete soustředit jen na schůzky s klienty. Poskytneme vám veškeré technické vybavení (telefon, notebook, tiskárna) a zajistíme vám plný diář schůzek.   

Neváhejte a připojte se k našemu týmu! Stačí se nám ozvat jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže. Všechny uchazeče budeme co nejdříve kontaktovat. 

Těšíme se na vaší reakci! 

KONTAKT

Lucie Vašíčková
lucie.vasickova@manpower.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.