ManpowerGroup

Talent Acquisition Specialist – práce z domova

Typ úvazku: Plný úvazek, IČO/Živnost,
Obor: Personalistika a HR,
Kraj: celá ČR,

Máte zkušenost s recruitmentem nebo z pozice v personální agentuře? Do našeho interního týmu Experis hledáme posilu na pozici Talent Acquisition Specialist – primárně na RPO projekty u našich klientů. Zní Vám to jako výzva? Chcete si zkusit interní HR a máte proto ten správny drive?

Budete se podílet na RPO mezinárodním projektu pro globální softwarovou společnost a Vaší zodpovědností bude kompletní výběr a nábor IT specialistů.

POPIS POZICE

Co Vás na pozici čeká a nemine:

– komunikace s interním HR oddělením a hiring manažery

– sourcing & recruitment

– vedení pohovorů s kandidáty

– poskytování zpětné vazby

– odpovědnost za celý proces náboru

– dlouhodobé budování vztahů s klienty

PROFIL KANDIDÁTA

Co byste měl/a umět:

– sourcing a recruitment máš v malíčku

– předchozí zkušenost s RPO projekty výhodou, ale ne podmínkou

– aktivní angličtina

– samostatnost, pečlivost, proaktivitu a orientace na výsledek

– chuť se rozvíjet

NABÍZÍME

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

– možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce (min. však na 4-6 měsíců)

– možnost spolupráce na pracovní poměr či IČO (plný úvazek – 40 hodin týdně)

– v případě práce na HPP budete mít nárok na veškeré naše firemní benefity

– práce z domova

– velmi zajímavé finanční ohodnocení

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a krátkého průvodního dopisu, proč právě Vy jste ideálním kandidátem na tuto pozici. Rádi se poté s Vámi spojíme a domluvíme online setkání, kde si povíme více informací.

KONTAKT

Nikola Makovská
nikola.makovska@manpowergroup.cz