Konstruktér do týmu vývojové konstrukce – Olomouc

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Kraj: Olomoucký,
Město: Olomouc

Do nově vzniklého týmu vývojové konstrukce hledáme další posilu. Konstruktéra, který má zájem podílet se na vývoji nových řešení dle požadavků zákazníků.

POPIS POZICE

  • Vývoj a údržba nových i stávajících modelů
  • Technická podpora zákaznických projektů při specifikaci konečného řešení
  • Posuzování prototypů ve spolupráci s projektovým manažerem
  • Inovace stávajících produktů ve spolupráci s oddělením konstrukce v zahraničí
  • Návrh, údržba, aktualizace kusovníků
  • Tvorba výkresů v CAD systému

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxi v oblasti konstrukce min. 5 let
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenosti s 3D CAD programy – Creo výhodou
  • Zkušenosti s mechanickou konstrukcí a znalost výrobních procesů
  • Výborné organizační schopnosti, vysokou míru zodpovědnosti a týmový duch

NABÍZÍME

  • Možnost profesního růstu v rámci nově vznikající společnosti v Olomouci
  • Příležitost budovat s naším týmem vše od začátku
  • Práci ve stabilní a silné mezinárodní strojírenské společnosti
  • Nové a velmi pěkné pracovní prostředí s vybudovaným zázemím pro zaměstnance
  • Zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti dané pozice
  • Široký sociální program a balíček benefitů pro zaměstnance
  • Velmi propracovaný systém zaškolení
  • Podporu zkušených kolegů, vstřícný přístup a zájem Vás dále rozvíjet

KONTAKT

Renáta Kolárová
renata.kolarova@manpower.cz
+420 602 559 383