Asistent/specialista kvality

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Evropský výrobce a dodavatel zdravotnických prostředků s příjemnou a otevřenou atmosférou hledá do svého týmu na nově otevřenou pozici specialistu kvality, který bude kontrolovat dodržování pracovních postupů dle platné legislativy a MDR. Je třeba alespoň středně pokročilá angličtina, kvůli jednání se zahraniční centrálou. Nástup možný ihned či dohodou. Pracoviště v Praze.

POPIS POZICE

  • kontrola dodržování pracovních postupů v rámci společnosti dle platné legislativy ČR a také v kontextu s novými evropskými nařízeními o zdravotnických prostředcích (MDR)
  • účast při externích a interních auditech
  • komunikace se státním ústavem pro kontrolu léčiv
  • vytváření či úprava stávajících procesů
  • úzká spolupráce s mateřskou firmou a kolegy v Praze

  • alespoň 2 roky na asistentské pozici a ochota se učit něco nového
  • orientace v oblasti kvality
  • pokročilá znalost angličtiny (denní komunikace se zahraniční centrálou)
  • zájem o samostatnou a zodpovědnou pozici – rozvoj v oblasti kvality

NABÍZÍME

  • mzdové ohodnocení adekvátní Vašim zkušenostem
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na životní, penzijní připojištění a volnočasové aktivity
  • kurzy anglického jazyka
  • slevy na výrobky
  • jednosměnný provoz (po-pá)
  • práci v přátelském a otevřeném týmu
  • smlouvu na HPP
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

KONTAKT

Andrea Laganová
andrea.laganova@manpower.cz
+420 728 275 980