Key Account Manager pro Čechy – Farmacie

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Kraj: Hlavní město Praha, Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Pardubický, Vysočina,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • Zodpovědnost za svěřené portfolio originálních i generických léčiv v oblasti hematologie, hematoonkologie
  • Plánování a organizování prodejních návštěv v nemocnicích, jednání s managementem nemocnic
  • Budování dlouhodobých vztahů s klienty
  • Podílení se na tvorbě prodejních plánů
  • Spolupráce s kolegy z obchodu, ale i jiných oddělení (např. marketing, tendry apod.)
  • Analýzy konkurence
  • Reporting nadřízenému

Region: Čechy

PROFIL KANDIDÁTA

Je nutné, abyste měl/a…

  • VŠ vzdělání (ideálně medicínského, farmaceutického nebo přírodovědného zaměření)
  • Zkušenost jako Key Account Manager ve farmaceutické společnosti min. 3-5 let (příp. i jako ASM nebo Senior Sales Manager)
  • Řidičský průkaz a byl/a ochotný/á cestovat v daném regionu
  • Vynikající komunikační, prezentační a prodejní dovednosti a byl/a samostatná osoba, která si umí organizovat čas a práci

NABÍZÍME

Co Vám společnost na oplátku nabídne:

  • Stabilní zaměstnání v nadnárodní farmaceutické společnosti
  • Maximální flexibilitu a možnost samostatně si organizovat svůj čas
  • Možnost spolupráce s top zařízeními v ČR
  • HPP na dobu neurčitou
  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností + bonusy
  • Nástup dle Vašich možností (ideálně čím dřív, tím lépe)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • Home office
  • Cafeterii
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Auto i k soukromým účelům
  • Kancelář v centru Prahy

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@manpower.cz
+420 733 165 052