Obchodní zástupce s technickými plyny

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Kraj: Jihomoravský,
Město: Brno

Stabilní mezinárodní společnost, která je celosvětovým lídrem v oblasti technických plynů a v ČR je největším distributorem, hledáme obchodního zástupce, který doplní obchodní tým.

Pokud Vás láká práce v úspěšné nadnárodní společnosti, máte praxi jako obchodník a technické plyny jsou Vám blízké, tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět!

POPIS POZICE

Co bude náplní Vaší práce?

  • Převážně péče o stávající zákazníky v Brně a okolí
  • Aktivní získávání nových zákazníků
  • Zákazníkům budete radit, pomáhat a doporučovat služby a produkty
  • Příprava cenových nabídek dodávek technických plynů, podepisování smluv
  • Sledování konkurence
  • Neustálé zdokonalování svých znalostí nových aplikací pro použití plynů v průmyslu

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického nebo obchodního směru
  • Praxe na obchodní pozici
  • Znalost technických plynů
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (zahraniční společnost)
  • Proklientská orientace
  • Cílevědomost, proaktivita a výborné komunikační schopnosti
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič + ochota cestovat

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Atraktivní fixní mzda + prémie
  • Nástup možný ihned na HPP
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Telefon, tablet
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 4 dny sick days
  • Možnost home office

Oslovila Vás tato výzva? Tak neváhejte a zašlete mi Váš strukturovaný životopis v českém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na e-mail: sara.nechutova@manpower.cz. Budu se těšit na Váš kontakt!

KONTAKT

Sára Nechutová
sara.nechutova@manpower.cz
+420 773 769 208