Vedoucí projektu/projektový manažer – pozemní stavitelství

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Stavebnictví,
Kraj: Jihomoravský,
Město: Brno

Do stavební společnosti s významným postavením v České republice se zaměřením na pozemní stavitelství, hledáme nového kolegu, který doplní brněnský tým na pozici vedoucího projektu.

V případě, že máte zkušenosti s vedením pozemních staveb po ekonomické i výrobní stránce, poradíte si s koordinací týmů na stavbách, máte autorizaci (nebo si ji plánujete dodělat) a cestování po Moravě Vám vyhovuje, tak mi o sobě určitě dejte vědět!

POPIS POZICE

Co bude náplní Vaší práce?

  • Především budete zodpovídat za svěřenou stavbu od A do Z po stránce ekonomické i výrobní
  • Koordinace a řízení stavebních prací + jejich kontrola
  • Kontrola a inventarizace materiálu
  • Kontrola a dodržování technologických postupů stavby
  • Zajištění materiálového a technického zabezpečení stavby
  • Přebírání a předávání stavenišť
  • Komunikace s investory a dodavateli staveb
  • Evidence příslušných dokladů a vedení stavební dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si Vás představujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně stavebního směru
  • Máte praxi alespoň 5 let na podobné pozici
  • Umíte pracovat s rozpočtovými programy
  • Máte zkušenosti s vedením a řízením pozemních staveb a pracovních týmů
  • Máte autorizaci v oboru pozemních staveb (nebo máte vizi si ji dodělat)
  • Jste zodpovědný, dodržujete legislativu, harmonogram a ekonomické výsledky
  • Jste aktivním řidičem skupiny B a jste ochotný cestovat po Moravě

NABÍZÍME

A jaká bude Vaše odměna?

  • Nástup možný ihned na HPP
  • Zajímavé fixní ohodnocení + podíl z výsledku staveb
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky/cestovní náhrady
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Telefon
  • Počítač
  • Zázemí stabilní společnosti

Oslovila Vás tato výzva? Tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na e-mail: sara.nechutova@manpower.cz. Budu se těšit na Váš kontakt!

KONTAKT

Sára Nechutová
sara.nechutova@manpower.cz
+420 773 769 208