´
ManpowerGroup

Senior Recruitment Consultant

Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek,
Obor: Personalistika a HR,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Pracujte v týmu skvělých lidí pro ManpowerGroup, jedničku na trhu personálních agentur! U nás vás čeká práce, při které budete v neustálém kontaktu s kandidáty i našimi klienty! 

Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, každodenní telefonická a emailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Chcete se podílet na rozvoji profesionálního recruitmentu? Pak hledáme právě vás! 

Rozšiřte naše řady! Čeká vás mzda s motivační bonusovou složkou, moderní kancelář v centru Prahy ve Florentinu, možnost home office, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity. 

POPIS POZICE

Každý den se budete věnovat recruitmentu a komunikaci s kandidáty a klienty. Čeká vás aktivní vyhledávání nejlepších kandidátů a jejich oslovování s pracovními nabídkami našich klientů. Nejčastěji budete kandidáty vyhledávat v naší interní databázi a na sociálních sítích (LinkedIn, Facebook). Po pohovoru budete doporučovat ty nejvhodnější z nich našim klientům, se kterými budete budovat dlouhodobé partnerské vztahy.

I když jsme mezinárodní společností, nevstoupíte do anonymní korporace – po celé České republice najdete komorní týmy nadšených lidí, kteří se chtějí v práci také bavit. 

PROFIL KANDIDÁTA

Pokud máte alespoň dvouletou praxi v recruitmentu, ovládáte angličtinu (minimálně na úrovni B2), máte ŘP a baví vás propojovat nadšené kandidáty s kvalitními projekty, jste pro nás ideální člověk! Nemáte-li zkušenosti s náborem, ale máte naopak praxi ze sektoru bankovnictví, B2B, real estate či life science, recruitment vás naučíme!  

Zároveň hledáme někoho, koho by lákala příležitost vést v budoucnu tým jako Team Leader! 

NABÍZÍME

  • propracovaný systém vzdělávání a školení
  • podporu vašich aktivit obchodním týmem, který dokáže otevřít dveře u všech klientů; centralizovaným sourcing teamem, jež je schopný najít ty nejlepší kandidáty a profesionálním oddělením marketingu
  • kariérní růst – příležitost stát se v budoucnu Team Leaderem, mentorem a lektorem
  • fixní mzdu a bonusový systém
  • kancelář v Business Centru Florentinum
  • možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)
  • nástup dle vašich možností
  • plný i zkrácený úvazek (minimálně 30 hodin/týdně)
  • množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, možnost práce na home office, sick days, Multisport kartu, Cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům  

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete mi, prosím, váš životopis s fotografií a krátký průvodní dopis. 

KONTAKT

Regina Plojharová
Regina.Plojharova@manpowergroup.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.