Konstruktér plastových dílů

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Kraj: Plzeňský,

Chcete pracovat pro společnost, která nabízí dlouhodobé působení, loajální přístup a vstřícné jednání? Baví Vás konstrukce a vyznáte se v plastech?

V tom případě neváhejte a přijďte se firmě, která nyní buduje nové vývojové centrum, představit osobně! 🙂

POPIS POZICE

– vypracování konstrukčních návrhu dílů na základě technických parametrů
– konstrukční práce ve 3D systému Catia V5
– aktivní spolupráce s ostatními odděleními vývoje
– konzultace a řešení technických problémů
– optimalizace dílů pomocí analýzy FEM

PROFIL KANDIDÁTA

– technické vzdělání a zkušenosti z obdobné pozice
– nutnost orientace v plastových dílech/vstřikování
– znalost konstrukčního programu CATIA V5
– znalost konstrukčních metod
– koncepční myšlení, schopnost samostatně pracovat a řešit problémy
– znalost anglického jazyka

NABÍZÍME

* zajímavé platové ohodnocení
* bonusy/prémie
* 5 týdnů dovolené
* vzdělávání
* možnost kariérního postupu

KONTAKT

Gabriela Pčolová
gabriela.pcolova@manpower.cz
+420 734 685 709