Montér na jednosměnný provoz

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce,
Kraj: Středočeský,
Město: Středokluky
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte stabilní zaměstnání na jednosměnný provoz?

Máte zkušenosti ve čtení ze strojních výkresů?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis.

POPIS POZICE

*montáž plechových dílů

*balení dílů a expedice

PROFIL KANDIDÁTA

– SOU / SOŠ v oboru strojním

– čtení ze strojních výkresů

– manuální zručnost

– samostatnost, zodpovědnost

NABÍZÍME

– spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

– mzda: až 30 000,- Kč / měsíc včetně bonusů

– jednosměnný provoz (7 – 15:30 hod)

– dovolená navíc

– dotované zádvodní stravování

– lokalita: Středokluky – okres Praha Západ

KONTAKT

Sabina Šváchová
sabina.svachova@manpower.cz
+420 703 865 339