Back office s maďarským jazykem

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Zákaznický servis,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Jirny

Náš klient, technická společnost hledá nového kolegu/kolegyni do Back office oddělení, který/á zajistí plynulý průběh obchodního případu a zastřeší komunikaci s B2B zákazníky z Maďarska, příp. Severní Ameriky. Kvůli komunikaci se zákazníky z těchto zemí je nutná pokročilá úroveň anglického a maďarského jazyka.

POPIS POZICE

Na této pozici budete zodpovědný/á za…

  • Koordinaci obchodního případu od A do Z, tj. od přijetí objednávky až po fakturaci
  • Komunikaci se zákazníky z Maďarska, příp. Severní Ameriky (většina komunikace probíhá prostřednictvím e-mailů)
  • Zpracování objednávek (příjem, zadávání do systému, kontrola)
  • Fakturaci, správu pohledávek
  • Spolupráci s výrobou, obchodníky, účetním oddělením
  • Řešení reklamací

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

  • Máte zkušenost z podobné pozice
  • Vaše maďarština a angličtina je na pokročilé úrovni kvůli komunikaci se zákazníky z Maďarska nebo Severní Ameriky
  • Ovládáte MS Office, ideálně i SAP (SAP není podmínkou, pouze výhodou)
  • Jste příjemná, odpovědná a komunikativní osoba

NABÍZÍME

Na co se můžete těšit?

  • HPP na dobu neurčitou
  • Nástup ihned, příp. dle Vašich možností
  • Plat dle Vašich zkušeností + bonusy
  • 26 dní dovolené
  • Home office
  • Příspěvek na pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Finanční příspěvky při významných událostech (např. výročí ve firmě, svatba apod.)
  • Pracovní doba od 7:30/8:00 do 16:00/16:30
  • Kancelář: Praha – Jirny

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@manpower.cz
+420 733 165 052