Lakýrník – nábor do KMENE

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Kraj: Jihočeský,
Město: Kaplice

Máte zkušenost s lakováním a hledáte práci? Pokud ano, ozvěte se nám, hledáme šikovného lakýrníka do kmenového stavu.

POPIS POZICE

  • příprava podkladu a barev
  • práce s barvou/ nástřik pistolí
  • kontrola lakovaného dílu
  • dodržování bezpečnosti práce

  • umět číst nebo se alespoň částečně orientovat v technických nebo lakovacích výkresech (výhodou)
  • ochota pracovat na dvě nebo tři směny

NABÍZÍME

  • motivační mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • příplatek za odpolední směnu
  • příspěvek na dopravu
  • 13, 14 mzda

KONTAKT

Ana Carmen Voborská
carmen.voborska@manpower.cz
+420 725 857 628