SEŘIZOVAČ – 1 směna – mzda od 31 700 Kč

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Kraj: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Pro našeho klienta se sídlem v Českých Budějovicích hledáme vhodného kandidáta na pozici Seřizovač s nástupem ihned do kmenového stavu.

POPIS POZICE

  • zodpovědnost za zajištění chodu strojů a zařízení, jejich nastavení dle technické dokumentace
  • řešení problémů a vad

PROFIL KANDIDÁTA

  • vyučen v technickém oboru
  • technické myšlení, samostatnost
  • zkušenosti se seřizováním a obsluhou frézky a lisů – výhodou

NABÍZÍME

  • práce na jednu směnu
  • nástup ihned do kmenového stavu
  • příspěvek na stravování
  • protože si ceníme našich zaměstnanců a vážíme si práce, kterou pro nás odvádí, dopřáváme jim celý týden dovolené navíc

KONTAKT

Ana Carmen Voborská
carmen.voborska@manpower.cz
+420 725 857 628