Bohemia Direct

PŘIJÍMÁME NOVÁČKY DO SVÝCH TÝMŮ

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod, Zákaznický servis,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Chceš pracovat v příjemných a moderních kancelářích v Praze, nadprůměrně si vydělávat a plánovat směny podle svého? Pracovat pro jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů? Pak je tato pracovní nabídka přímo pro Tebe!

POPIS POZICE

Právě teď hledáme do týmu kolegy a kolegyně na pozici Specialista prodeje v oblasti energetiky. Tvým úkolem je každodenní telefonická podpora naší společnosti. Vytváření vhodných nabídek, poradenství a prodej našich produktů nebo sjednávání schůzek s našimi energetickými poradci.

Vítáme zkušené prodejce, ale i absolventy bez praxe.

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Tebe očekáváme:

*skvělé komunikační a prodejní dovednosti

*češtinu nebo slovenštinu na úrovni “rodilý mluvčí”

*uživatelskou znalost na PC

NABÍZÍME

Co u nás získáš:

* nástupní mzdu ve výši 210,- Kč/hod (tzn. 30 810,- Kč za měsíc)

* NEOMEZENÉ bonusy za prodej – většina z nás dosahuje na dalších 15.000,- Kč

* FIREMNÍ KURZY ANGLIČTINY s rodilým mluvčím, plně hrazené zaměstnavatelem

* každý den OBĚD zdarma v našem bistru

* ZDARMA káva, horká čokoláda, sodovka, voda

* díky vlastnímu plánování směn (Po-Čt 8:30-19:30, Pá 8:30-17:00) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

* hlavní pracovní poměr (35 hodin/týden)

* volné svátky a víkendy

* odpočinek je pro nás důležitý, proto Ti dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

* očkování proti chřipce 1 krát ročně ZDARMA

* stolní fotbálek pro odreagování

* zcela bezbariérové pracoviště, přímo na metru B Kolbenova

Teď už nám stačí zaslat aktuální životopis na: lucie.vasickova@manpower.cz  a my Tě budeme co nejdříve kontaktovat.

KONTAKT

Lucie Vašíčková
lucie.vasickova@manpower.cz