Metrolog/Laborant

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Kraj: Ústecký,
Město: Velemyšleves
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

  • příprava vzorků na laboratorní testy
  • provádění laboratorních zkoušek
  • 3D měření
  • práce s databází

PROFIL KANDIDÁTA

  • manuální zručnost
  • práce na PC
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • zkušenosti s prací v laboratoři (destruktivní testy, práce s mikroskopem, příprava vzorků na testováním
  • zkušenosti s 3D měřením výhodou

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

KONTAKT

Alena Šafaříková
Alena.Safarikova@manpower.cz
+420 703 865 288