Manipulační dělník skladu Říčany-Jažlovice

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Říčany

Hledáte stabilní zaměstnání v dobře prosperující společnosti ? Máte zkušenosti na VZV a vyhovuje Vám práce v jedno směnném provozu? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme vhodné zaměstnance na pozici manipulační dělník skladu.

POPIS POZICE

příjem a výdej objednávek včetně kompletace a balení

lepení štítků

práce s MS Office (Word,Excel)

práce s manipulační technikou (oprávnění na VZV výhodou)

PROFIL KANDIDÁTA

zkušenosti s prací ve skladu

fyzická zdatnost

ochota pracovat

NABÍZÍME

mzda 28-30.000 Kč/měsíc

jednosměnný provoz

spolupráci na hlavní pracovní poměr

stravenkový paušál

KONTAKT

Zdeněk Diviš
zdenek.divis@manpower.cz
+420 727 846 278