Technik realizace – služební vůz i k soukromým účelům!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Řemeslné a kvalifikované technické práce, Stavebnictví,
Lokalita: Královéhradecký, Pardubický,
Město: Hradec Králové
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Máte zkušenosti s prací na zakázkách v oblasti vzduchotechniky, chlazení či vytápění? Hledáte novou výzvu a stabilní zaměstnání? Baví Vás zařizovat, koordinovat a dotahujete věci do konce?

Pro klienta se sídlem v Hradci Králové hledám Technika realizací pro zakázky v ČR.

Náplň práce:

– řízení zakázek v oblasti TZB

– koordinace prací s projektantem, rozpočtářem, šéfmontérem…

– dohled na stavbách, účast na KD

– komunikace se zákazníkem, řešení problémů a požadavků

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání či praxe v oboru TZB

– znalost stavebních výkresů a postupů

– praxe na obdobné pozici (stavbyvedoucí, šéfmontér, projektový manažer atd.)

– dobré organizační a komunikační schopnosti

– ochota cestovat s občasným přespáním mimo domov

– řp. B

NABÍZÍME

– stabilní práci s dalším růstem a odborným vzděláváním

– dobré platové ohodnocení vč. bonusové složky

– 5 týdnů dovolené + 3 sick days

– auto, mobil, notebook

– prima kolektiv v ryze české společnosti

Zaujala Vás nabídka? Přes ikonu “odpovědět” mi zašlete Váš životopis a tím se příhlásíte do výběrového řízení. Po posouzení Vašich zkušeností Vás pak budu konataktovat s dalším postupem.

KONTAKT

Barbora Sýkorová
barbora.sykorova@manpower.cz
+420 727 807 686