Skladník – 2 směny

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Manuální práce,
Lokalita: Olomoucký,
Město: Olomouc
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Hledáte si práci jako skladník/manipulant? Nabízíme práci skladníka přímo v Olomouci na 2 směny.

Vaší činností bude:

  • Vykládka a expedice zboží
  • Potvrzování dodacích listů
  • Zaskladnění na určené pozice

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenosti ze skladu
– cohota práce na 3 směny – někdy se může stát, že bude za potřebí noční směna, ale to zcela výjimečně
– znalost práce s PC

NABÍZÍME

Mzda 116-130 Kč/hod. .- dle zkušeností
Měsíční bonusy ve výši až 20 % (docházka, plnění úkolů atd.)
Jednorázový bonus 5000,- Kč po úspěšném absolvování zkušební doby
Pět týdnů dovolené
Nástup IHNED
Dobrá distunost MHD
Stravenky nebo zvýhdněné stravování

KONTAKT

Petra Urbaczková
petra.urbaczkova@manpower.cz
+420 725 807 360