Junior analytik obchodních dat s AJ

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

JUNIOR ANALYTIK OBCHODNÍCH DAT S AKTIVNÍ ZNALOSTÍ AJ

Pro nadnárodní IT společnost velmi známé značky hledáme analyticky orientovaného člověka, který umí dobře anglicky, má zkušenosti se zpracováním dat v Excelu a uvítá možnost naučit se něco nového.

POPIS POZICE

  • Analýza ochodních dat
  • Zpracování přehledů prodeje
  • Forecasting poptávky a obratu dle interní metodiky
  • Shromažďování informací pro potřeby reportů
  • Pravidelná komunikace s klíčovými členy oddělení

  • Ukončené VŠ vzdělání (popř. SŠ s maturitou a několik let relevantní praxe)
  • Znalost MS Excelu na pokročilé úrovni, zkušenosti s dalšími nástroji na zpracování dat výhodou
  • Analytické myšlení
  • Aktivní znalost angličtiny slovem i písmem (minimálně na úrovni B2 – nutné!)
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Zodpovědnost, samostatnost a smysl pro detail

NABÍZÍME

  • Možnost vidět, jak funguje IT obchod v mezinárodním prostředí
  • Prostor pro seberealizaci a rozvoj vlastního potenciálu
  • Moderní kanceláře s dobrou dopravní dostupností (momentálně ovšem převážně home office)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké benefity

KONTAKT

Marta Petržílková
marta.petrzilkova@manpowergroup.cz
+420 702 290 125