Production Supervisor v automotive!

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Výroba a vývoj,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec

Máte organizační schopnosti a baví Vás práce s lidmi? Hledáte práci ve stabilní společnosti, kde si Vás budou vážit a Váš výsledek bude řádně oceněn?

Tak nepřestávejte číst dál, neboť pro našeho klienta, který je světový lídr v automotive, hledáme zkušeného Supervizora!

POPIS POZICE

  • Motivace a řízení výrobního úseku
  • Řešení technických problémů s technology
  • Zodpovědnost za zajištění plánu výroby a požadovanou kvalitu výrobků
  • Optimalizace procesu výroby, pracovních míst a linky
  • Spolupráce při tvorbě rozpočtu a plánování nákladů
  • Neustálé zlepšování procesů, zároveň ale i zpracování výpadků výroby a jejich nápravné opatření

PROFIL KANDIDÁTA

  • Středoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxe ve výrobní firmě (min. 3 roky)
  • Zkušenosti s řízením lidí a dobré organizační schopnosti
  • Znalost Kanban, Kaizen, 5s, Neustálé zlepšování, apod.

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní společnosti, která je světovým lídrem v automotive
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Kariérní růst (vzdělávací kurzy, školení, apod.)

Tak co myslíte? Troufnete si na to zastávat takovou pozici a řídit výrobní linku o počtu 80-100 operátorů?

Pokud si myslíte, že ano, neváhejte a pošlete mi Váš životopis!

Těším se na spolupráci.

KONTAKT

Michaela Horčičková
michaela.horcickova@manpower.cz