Účetní s němčinou v mezinárodní společnosti

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Liberecký,
Město: Liberec

Do úspěšné mezinárodní společnosti hledáme šikovnou účetní, která má zkušenost s fakturami a nebojí se komunikace v němčině.

 Využijte své ekonomické a jazykové znalosti s námi!

POPIS POZICE

– Účtování faktur a dobropisů pro německé nebo rakouské lokality

– Zpracovávání bankovních výpisů

– Příprava každoměsíčních závěrkových operací

– Příprava platebních běhů

– Komunikace převážně v němčině s dalšími lokalitami

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)

– Min. 1 rok praxe v účetnictví

– Německý jazyk na komunikativní úrovni

– Znalost práce na PC (MS Office)

NABÍZÍME

– Práce ve stabilní mezinárodní firmě s dlouholetou tradicí

– Využití jazykových znalostí na pracovišti

– Přátelský a podporující kolektiv

– Týden dovolené navíc, cafeterie, homeoffice…

Zaujala Vás tato nabídka a chtěli byste se o tuto pozici ucházet? Neváhejte a pošlete nám svuj životopis!

Těšíme se na spolupráci!

KONTAKT

Michaela Horčičková
michaela.horcickova@manpower.cz