Sales and product manager – kabely

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Obchod,
Kraj: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Pokud se bez problémů domluvíte anglicky (ideálně také německy) a máte zájem o rozvoj obchodu v oblasti ohni odolných kabelů, využijte této skvělé možnosti a zašlete nám Váš životopis!

POPIS POZICE

  • Aktivní prodej kabelů ze stávajícího výrobního programu, zejména na zahraničních trzích
  • Aktivní prodej kapacit zkušební laboratoře
  • Spolutvorba strategických plánů, uvádění nových produktů na trh, podpora marketingové strategie
  • Příprava produktových materiálů
  • Realizace produktových školení, organizace vzdělávacích akcí
  • Technická podpora pro klienty

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání technického, případně ekonomického zaměření
  • Znalost českého či slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Velmi dobrá znalost AJ podmínkou, NJ velkou výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti s požární bezpečností staveb či přímo požárně bezpečnostních kabelů

NABÍZÍME

  • Samostatnou pozici s velkou mírou autonomie
  • Zajímavé čtvrtletní bonusy navíc k fixní mzdě
  • Stravenky, dotované stravování v kantýně
  • Příspěvek na kulturu a sport
  • Zvýhodněnou MultiSport kartu
  • Slevy u obchodních partnerů
  • Možnost Home Office dle domluvy

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@manpower.cz
+420 731 412 536