Řidič NA s hydraulickou rukou – Karlovarský kraj/Německo

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Karlovarský,
Město: Cheb

Máte zkušenosti s řízením nákladního vozu s hydraulickou rukou a nevadí Vám jezdit na pracovní cesty do Německa?

Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici Řidič NA s hydraulickou rukou!

POPIS POZICE

  • kompletní starost o nákladní vůz s hydraulickou rukou
  • převoz materiálu v rámci ČR i Německa
  • nakládka/vykládka materiálu
  • pravidelné cesty do Německa, včetně přespání

PROFIL KANDIDÁTA

  • profesní průkaz, řidičské oprávnění sk. C+E
  • obsluha hydraulické ruky podmínkou
  • schopnost spolupráce v týmu a zároveň schopnost samostatné práce
  • osobní přístup, loajalita, pečlivost, zodpovědnost
  • ochota cestovat do Německa
  • ochota pracovat o víkendu
  • chuť učit se nové věci
  • bezúhonnost

NABÍZÍME

  • zaměstnání u stabilní společnosti
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnání na Německou smlouvu
  • možnost zajištění ubytování v Německu
  • dotované obědy/stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • finanční odměny při životních a pracovních jubileích

Pošl

KONTAKT

Lukáš Filipec
lukas.filipec@manpower.cz
+420 725 079 633