Podnikový ekolog (odpadové hospodářství)

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Bezpečnost a ekologie,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Do stabilní stavební společnosti hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Podnikový ekolog. Pokud máte zkušenosti v oblasti odpadového hospodářství a orientujete se v příslušné legislativě, neváhejte nám o sobě dát vědět!

POPIS POZICE

– vedení agendy odpadového hospodářství a ochrany životního prostředí
– zastupování společnosti při jednání s orgány státní správy
– vnitropodnikové poradenství v oblasti odpadového hospodářství
– tvorba provozních řádů
– zpracování legislativních změn

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání
– zkušenosti v oblasti odpadového hospodářství a znalost příslušné legislativy

NABÍZÍME

– práci v úspěšné společnosti
– atraktivní finanční ohodnocení
– nástup možný ihned
– stravenky
– 2x ročně možnost čerpat sick days

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275