Senior nákupčí s AJ

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Nákup a sourcing,
Kraj: Ústecký,
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Na této  pozici budete mít na starost koordinaci veškerých nákupních aktivit s centrálním nákupem v zahraničí. Dále pak budete vést výběrová řízení a řídit celý dodavatelský řetezec, včetně anylýz dodavatelského trhu a to i v zahraničí. Budete se podílet i na reklamacích, vystavovat objednávky, uzavírat smlouvy atp. Bude vyjednávat s dodavateli a hledat nové.

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti technického nákupu, min. 3 roky
  • komunikativní znalost anglického jazyka nutností
  • znalost práce v SAP
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • zkušenost s vedením týmu výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • sick days

KONTAKT

Alena Šafaříková
Alena.Safarikova@manpower.cz
+420 703 865 288