Ekolog / Chemik

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Bezpečnost a ekologie,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Kdo jsme

Naším klientem je pražský závod leteckého odvětví s více než stoletou historií, který vlastní know-how obrábění tvrdých kovů a povrchové úpravy, jež je uznávané předními světovými výrobci letadel. Od roku 2000 je součástí skupiny Latécoère, díky níž začal závod investovat do inovace výroby a nových technologií a v současnosti pracuje s nejnovějšími technologiemi a stroji.

Specializuje se především na výrobu kovových dílů a dílů z kompozitního materiálu, na povrchovou úpravu a montáž, a jejich díly jsou instalovány mimo jiné do letounů Airbus, Boeing, Embraer nebo Dassault Aviation.

Kromě tradičních hodnot, které firma zastává, jsou také pyšni na jejich 700 spokojených zaměstnanců v rámci České republiky. Vlastních zaměstnanců si váží, a proto zde má každý možnost kariérního růstu, seberealizace a dalšího vzdělávání.

Neváhejte a pojďte do toho s námi!

POPIS POZICE

Čemu se budete věnovat:

  • řízení požadavků ochrany životního prostředí – odpadové hospodářství, ochrana ovzduší, vodní hospodářství, chemické látky a směsi, ekologická újma, prevence závažných havárií aj.
  • implementaci normy ISO 14 001, ve spolupráci s externím poradcem
  • zpracování dokumentace (provozní řády, havarijní plány, seznam chemických látek a směsí, protokol prevence závažných havárií, základní hodnocení rizik ekologické újmy apod.)
  • hlášení do ISPOP, EKO-KOM, atd.
  • kontrolám a prověrkám pracovišť z pohledu OŽP a účast při kontrolách a auditech (spolupráce s externím poradcem v této oblasti)
  • spolupráci při uvádění nových technologií a výrobních postupů do provozu z hlediska ekologických požadavků

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme:

  • zkušenost na obdobné pozici min. 2 roky
  • komunikativní angličtina
  • chuť se neustále rozvíjet

NABÍZÍME

Čím vás budeme motivovat:

  • vysoce nadstandartní platové ohodnocení
  • stabilní zaměstnání na HPP
  • práce v teamu špičkových odborníků v oboru z různých, nejen technických oblastí
  • roční bonus k základní mzdě
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • příspěvek 900 bodů do Cafeterie

V případě zájmu nám prosím zašlete váš aktuální životopis. Těšíme se na spolupráci!

KONTAKT

Stasia Luisa Turturro
stasia.turturro@manpower.cz