Operátor výroby ve třísměnném provozu, Brno Slatina

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Kraj: Jihomoravský,
Město: Brno

Světový lídr na trhu s dlouholetou tradicí výroby telekomunikačních technologii, který zajišťuje kompletní optická i bezdrátová řešení pro domácnosti i podniky, nabízí práci seniorní pozici Operátora ve výrobě.

POPIS POZICE

Jedná se o drobnou manuální práci ve třísměnném provozu.

– kompletace výrobku,

– jednoduchá obsluhu výrobních strojů,

– kontrola a testování dle instrukcí.

Pokud máte rádi manuální práci a máte dobrý zrak, splňujete tím základní požadavky pro uvedenou pozici.

Dále požadujeme zkušenosti z výroby či montáže, pečlivost a zodpovědný přístup k práci.

NABÍZÍME

Nabízíme práci na HPP ve stabilní společnosti. A dále:

– nástup přímo do kmene,

– bonus za docházku,

– bonus za dobře odvedenou práci,

– týden dovolené navíc,

– nástup dle dohody,

– pracovní pomůcky,

a mnoho dalšího.

Kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, telefonicky 530 506 987 nebo emailem.

KONTAKT

Ilona Hubáček
ilona.hubacek@manpower.cz