Skladník

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika,
Lokalita: Ústecký,
Město: Krupka
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

  • zásobování výrobních linek
  • práce se scannerem

PROFIL KANDIDÁTA

  • VZV (zkušenost a znalost)
  • Znalost skladových systémů výhodou
  • Znalost interní logistiky/automobilový průmysl výhodou
  • Znalost práce na PC
  • ŘP sk. B podmínkou

NABÍZÍME

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (bonus, jazykové kurzy, 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu, unišeky)
  • Moderní pracovní prostředí
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti

KONTAKT

Michaela Poláková
Michaela.Polakova@manpower.cz
+420 725 807 275