Operátor/-ka výroby a logistiky pro Škoda Auto

Typ úvazku: Plný úvazek,
Obor: Doprava a logistika, Manuální práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Mladá Boleslav

Pro automobilovou společnost Škoda Auto v Mladé Boleslavi obsazujeme volná pracovní místa ve výrobě a logistice.

POPIS POZICE

Nabízíme uplatnění na těchto odděleních: montáž, lakovna, svařovna a sklad.

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zručnost a spolehlivost,
  • Ochotu pracovat na vícesměnný provoz,
  • Zkušenosti v oboru výhodou.

NABÍZÍME

  • Práci na hlavní pracovní poměr,
  • Mzdu až 35 000,- Kč,
  • Příplatky a bonusy ke mzdě,
  • Zajištěné ubytování,
  • Svozovou dopravu,
  • Dotované stravování.

Zaujala Vás pracovní nabídka a máte zájem dozvědět se bližší informace o jednotlivých pozicích? Pokud ano, reagujte nám prostřednictvím odpovědního tlačítka v inzerátu a nezapomeňte k odpovědi přiložit životopis.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese lenka.podrazilova@manpower.cz, nebo telefonicky na lince +420 226 257 583.

Po obdržení a zpracování reakce se Vám ozveme zpět.

KONTAKT

Lenka Podrazilová
lenka.podrazilova@manpower.cz